Oferta dla sklepów

 Ale wino!

Zaopatrujemy winoteki i delikatesy w najlepsze wina lane!

Współpracujemy z winotekami, sklepami oraz delikatesami.
Oferujemy świetnie sprawdzające się na naszym rynku jakościowe wina lane z ulubionych przez Polaków szczepów: od chardonnay po merlot. Zapewniamy Wam kompleksową obsługę, serwis urządzeń i wsparcie. Pomagamy w wyborze win, uwzględniając charakter Waszych klientów. Dobieramy i montujemy dyspozytor wina, chłodziarki do wina i nalewaki. Gwarantujemy bezpośrednie, szybkie dostawy wina oraz atestowanych jednorazowych butelek (1 i 2 l), a także niezbędne szkolenia personelu i materiały promocyjne. Stawiamy na dobre relacje!

Możesz z nami otworzyć własny biznes np. własny sklep z winem, delikatesy lub wyspę winiarską w galerii handlowej.

Wino dostarczamy w beczkach 30 l, a także opakowaniach bag in box, czyli wino w kartonach 3 l, 5 l, 10 l i 20 l. Możesz wybrać pośród 24 szczepów jakościowych win lanych.

Znajdziesz także u nas świetne, nagradzane medalami wina morawskie pochodzące z naszej rodzinnej winnicy. Są to wina, które doskonale komponują się z kuchnią polską – wytrawne, półwytrawne oraz półsłodkie do wyśmienitych win słodkich. Nasze wina, z racji doboru szczepów winorośli, są świetną alternatywą dla polskich win.  W naszej ofercie znajdziesz też wyśmienite wina kolekcjonerskie, wina archiwalne oraz wina rocznikowe i medytacyjne. Wyposażymy twój sklep w drewniane stojaki na wino. Możesz też zorganizować z nami degustację naszych win, żeby wesprzeć swoją sprzedaż i sprawić, że klienci będą polecać Twój sklep.

* To mówią o nas nasi klienci:
„Z pełnym przekonaniem polecamy firmę Dolium Vini, naszego wieloletniego dostawcę wina lanego z beczki. Zawsze możemy liczyć na ich wsparcie, sprawną obsługę i dobrą organizację pracy.
Różnorodność i wysoka jakość win, jakie mają w swojej ofercie, sprawia, że nasi klienci nie tylko powracają do nas, ale również chętnie polecają nasze Delikatesy. Tym samym firma Dolium Vini przyczynia się do zwiększenia sprzedaży pozostałego asortymentu naszego sklepu. Wino lane z beczki jest doskonałym magnesem przyciągającym nowych klientów.”
Firma Arte Veneta Sp. z o.o.

Nasze wina znajdziesz w delikatesach i winotekach:  w Krakowie, w Warszawie, w Opolu, w Katowicach, w Gliwicach, w Bytomiu, w Zabrzu, w Gorzowie Wielkopolskim, we Wrocławiu, w Łodzi, w Gdańsku, w Poznaniu, w Bydgoszczy, w Szczecinie, w Sosnowcu, w Nysie, w Zakopanem, w Rzeszowie, w Częstochowie i w Bielsku-Białej.