Oferta dla restauracji

Wino jest doskonałym towarzyszem posiłków i może dodać jeszcze więcej smaku i emocji do uroczystego obiadu lub romantycznej kolacji. Dlatego każda dobra restauracja oferuje duży wybór przynajmniej podstawowych win.

My także od zawsze zwracaliśmy na to uwagę, a jako goście restauracyjni pozytywnie oceniamy możliwość wyboru dobrej jakości trunków w przystępnej cenie. Dlatego też jako importerzy wina z Moraw, udostępniamy możliwość ich zamówienia dla przedstawicieli segmentu HoReCa.

Zaopatrujemy restauracje w najlepsze wina morawskie!

Współpracujemy z restauracjami, winiarniami, barami tapas oraz hotelami.

Tworzymy świetnie współgrające, nie tylko z polską kuchnią, zestawy z nagradzanymi na całym świecie winami morawskimi. Są to wina pochodzące z rodzinnej winnicy.

Tworzymy wina kolekcjonerskie, wina archiwalne, wina rocznikowe, medytacyjne oraz wina na specjalne okazje. Pośród nich są wybitne wina wytrawne, półwytrawne, półsłodkie do wyśmienitych win słodkich. Nasze wina, z racji doboru szczepów winorośli, są świetną alternatywą dla polskich win. W ofercie znajdziesz też prawdziwego rocznikowego szampana, prosecco oraz dla spragnionych lata – lekkie wina perliste – frizzante. Z perełek zaproponujemy wino lodowe oraz wino słomkowe.

Poznaj opinie naszych klientów

 

„Gorąco polecamy firmę Dolium Vini, naszego wieloletnie dostawcę wina lanego z beczki. Wina, które nam dostarczają, są doskonałymi winami domu, które podajemy w naszej restauracji w karafkach lub na kieliszki.

Wysoka jakość i różnorodność tych win oraz atrakcyjna cena sprawiają, że nasi klienci chętnie po nie sięgają. Mamy u siebie 6 różnych szczepów wina lanego z Dolium Vini, pozwala nam to zaspokoić gusta naszych klientów. Każdy z nich znajdzie odpowiednie wino dla siebie i do zamówionej u nas potrawy.

Dolium Vini wspiera nas sprawną i terminową obsługą, a także serwisem montowanych urządzeń do rozlewu takiego wina. Możemy na nich liczyć nawet w niecodziennych sytuacjach, gdzie starają się nam pomóc, rozwiązując nietypowe prośby.”

Firma Luthmar Sp. z o.o.

Profesjonalna degustacja wina w restauracji

Każdy trunek zasługuje na odpowiednią oprawę i prezencję. Dlatego na życzenie naszych klientów biznesowych możemy wyposażyć piwniczkę drewniane stojaki na wino oraz nalewaki.

Pomagamy też w zorganizowaniu degustacji win. To doskonały sposób na przyciągnięcie większej liczby gości i nowych klientów do Twojego baru, winiarni lub restauracji. W konsekwencji wzrośnie zainteresowanie wokół miejsca i jego asortymentu, szczególnie jeśli wydarzenie będzie miało odpowiednią oprawę.

Chętnie osobiście poprowadzimy całą prezentację. W czasie degustacji dokładamy wszelkich starań, aby Twoi goście mogli rozsmakować się w prawdziwie dobrym i tradycyjnym winiarstwie. Przez cały czas trwania  imprezy oferujemy do spróbowania kilka różnych win. Podajemy je tak, aby uczestnicy mogli spokojnie ocenić i porównać smaki. Ponieważ kochamy to, co robimy, a wino jest naszą pasją, z radością opowiemy o tym, jak powstaje trunek z Moraw, jak dobierać go do potraw i podzielimy się ciekawostkami.

Wino do restauracji prosto z beczek

W naszej ofercie znajdziesz też wina lane, z kija o bardzo dobrej relacji jakości do ceny, które mogą stać się Twoim „winem domu”. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że dzięki specjalnemu systemowi rozlewania zachowują swój charakter, aż do ostatniej kropli. Zaskakują lekkością i świeżością. Klienci doceniają je za orzeźwiający smak i niebywały aromat.

Możesz wybrać spośród 24 szczepów jakościowych. Wino lane dostarczamy w beczkach 30 l prosto do Twojej restauracji. Dostępne są także opakowania bag in box, czyli wino w kartonach 20 l.

Morawskie wino do restauracji – spersonalizowana pomoc

Świat wina jest złożony: różne roczniki, butelki, etykiety, bukiety, smaki. Klientom trudno zdecydować, od czego zacząć. Wiemy, że menu dań powinno być punktem wyjścia przy wyborze najlepszych alkoholi. Łączenie jedzenia z winem może być skomplikowanym procesem i często wymaga doświadczenia w poznaniu specyfiki każdego trunku.

Ogólnie przyjmuje się, że do mięs i cięższych dań lepiej jest oferować gatunki czerwone o średniej lub mocnej treściwości. Natomiast świeże i orzeźwiające białe wina lepiej komponują się z lżejszymi daniami, takimi jak potrawy z ryżu lub owoce morza. Dlatego przeszkolimy Twój personel, ułożymy wspólnie kartę win dla Twojej restauracji, dobierzemy nasze wina do Twoich potraw.

Możesz też zamówić u nas personalizowane wino, czyli wino z prywatną etykietą Twojej restauracji lub winiarni. Dzięki temu wyróżnisz się na rynku indywidualną ofertą, a unikatowe trunki staną się Twoim znakiem rozpoznawczym. Takie podejście przyciąga klientów poszukujących oryginalności.

Skosztuj, zanim zamówisz!

Nasze wina znajdziesz w restauracjach, winiarniach i tapas barach. Jesteśmy w Krakowie, w Warszawie, w Opolu, w Katowicach, w Gliwicach, w Bytomiu, w Zabrzu, w Gorzowie Wielkopolskim, we Wrocławiu, w Łodzi, w Gdańsku, w Poznaniu, w Bydgoszczy, w Szczecinie, w Sosnowcu, w Nysie, w Zakopanem, w Rzeszowie, w Częstochowie i w Bielsku-Białej.

Zapraszamy również do osobistych odwiedzin w naszym sklepie stacjonarnym w Boniowicach. Porozmawiamy o winach, opowiemy Ci o naszej winiarskiej pasji i doradzimy najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu. Na miejscu możesz również spróbować dostępnych produktów, by przekonać się o ich wysokiej jakości.