Oferta dla restauracji

Ale wino!

Zaopatrujemy restauracje w najlepsze wina morawskie!

Współpracujemy z restauracjami, winiarniami, barami tapas oraz hotelami.
Tworzymy świetnie współgrające – nie tylko z polską kuchnią – nagradzane na całym świecie wina morawskie. Są to wina pochodzące z naszej rodzinnej winnicy. Komponujemy wina kolekcjonerskie, wina archiwalne, wina rocznikowe, medytacyjne oraz wina na specjalne okazje. Pośród nich są wybitne wina wytrawne, półwytrawne, półsłodkie do wyśmienitych win słodkich. Nasze wina, z racji doboru szczepów winorośli, są świetną alternatywą dla polskich win. W naszej ofercie znajdziesz też prawdziwego  rocznikowego szampanaprosecco oraz dla spragnionych lata – lekkie wina perliste – frizzante. Z perełek zaproponujemy wino lodowe oraz wino słomkowe. Wyposażymy Twoją piwniczkę wina w drewniane stojaki na wino. Możesz też zorganizować z nami degustację win, aby Twoi goście mogli rozsmakować się w prawdziwie dobrym i tradycyjnym winiarstwie. Chętnie taką degustację wina dla Ciebie poprowadzimy.

W naszej ofercie znajdziesz też wina lane o bardzo dobrej relacji jakości do ceny, które mogą stać się Twoim „winem domu”. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że dzięki specjalnemu systemowi rozlewania zachowują swój charakter, aż do ostatniej kropli. Możesz wybrać pośród 24 szczepów jakościowych win. Wino lane dostarczamy w beczkach 30 l, a także w opakowaniach bag in box, czyli wino w kartonach 3 l, 5 l, 10 l i 20 l.

Przeszkolimy Twój personel, ułożymy wspólnie kartę win dla Twojej restauracji, dobierzemy nasze wina do Twoich potraw.
Możesz też zamówić u nas personalizowane wino, czyli wino z prywatną etykietą Twojej restauracji, czy winiarni.

* To mówią o nas nasi klienci:
„Gorąco polecamy firmę Dolium Vini, naszego wieloletnie dostawcę wina lanego z beczki. Wina, które nam dostarczają są doskonałymi winami domu, które podajmy w naszej restauracji w karafkach lub na kieliszki.
Wysoka jakość i różnorodność tych win oraz atrakcyjna cena sprawia, że nasi klienci chętnie po nie sięgają. Mamy u siebie 6 różnych szczepów wina lanego z Dolium Vini, pozwalam nam to zaspokoić gusta naszych klientów. Każdy z nich znajdzie odpowiednie wino dla siebie i do zamówionej u nas potrawy.
Dolium Vini wspiera nas sprawną i terminową obsługą, a także serwisem montowanych urządzeń do rozlewu takiego wina. Możemy na nich liczyć nawet w niecodziennych sytuacjach, gdzie starają się nam pomóc, rozwiązując nietypowe prośby.”
Firma Luthmar Sp. z o.o.

Nasze wina znajdziesz w restauracjach, winiarniach i tapas barach:  w Krakowie, w Warszawie, w Opolu, w Katowicach, w Gliwicach, w Bytomiu, w Zabrzu, w Gorzowie Wielkopolskim, we Wrocławiu, w Łodzi, w Gdańsku, w Poznaniu, w Bydgoszczy, w Szczecinie, w Sosnowcu, w Nysie, w Zakopanem, w Rzeszowie, w Częstochowie i w Bielsku-Białej.